Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu me anë të një postimi në Facebook ka deklaruar se ka pasur një pjesëmarrje impresionuese të demokratëve në Primaret në Qarkun e Gjirokastrës dhe se çdo gjë ka shkuar normalisht.

Postimi i plotë:
Primaret ne Qarkun e Gjirokastres, Memaliaj!
Eshte nje pjesemarje impresionuese e demokrateve.
Votojne per kandidatin e PD midis dy kandidateve.
Cdo gje shkon normalisht.
Me tej te gjithe se bashku do te fitojne Bashkine me daten 14 Maj.
Urimet me te mira!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: