Deputeti demokrat, Kreshnik Çollaku e ka cilësuar si një farsë primaret e Sali Berishës.

Ai shkruan në rrjete sociale se të votosh e të bësh sikur voton janë gjëra të ndryshme.

Çollaku nënvizon se ky proces ka qenë një farsë.

Postimi i Çollakut:

Te votosh e te besh sikur voton jane gjera te ndryshme.
Meqe thone se po votohet ne primare,(eshte mesdite ora 14.52,dhe votimi nuk ka mbaruar dhe aq me pak numeruar) po them emrat e fituesve te paracaktuar.

Ne Shkoder Bardhi,ne Diber Premtim,ne Durres Ardiani…

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb