Partia Demokratike e Shqipërisë ka reaguar pas votimit të primareve dhe rezultatit të dalë prej tyre.

Në një postim në rrjete sociale teksa e quan votimin sot, si pjesë e Partisë së Berishës dhe Ramës, ata thonë se primarja ishte e rremë dhe partia e krijuar është e rremë

Postimi i PD:

Partia e Berishës dhe Ramës dështoi që në nisje:

Primare të rreme.

Lajme të rreme.

Parti e rreme.

Zgjedh Ramën, mban Berishën.

Zgjedh Berishën, mban Ramën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: