Princi Harry ka festuar ditëlindjen e tij, e para pas martesës në muajin maj me Meghan Markle.

Harry shuan 34 qirinj dhe sipas asaj që shkruajnë mediat britanike nuk do të ketë party dhe pritje të madhe, por vetëm një festë private me bashkëshorten Meghan Markle.

’Faleminderit të gjithëve për mesazhet e bukura për ditëlindjen e Dukës së Sussex”, është shkruar në Twitterin e Kensington Palace. Edhe në Instagram të shumta kanë qenë urimet për princin.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb