E fejuara e reperit të njohur, Arkimed Lushaj i njohur me emrin Stresi, ka reaguar përmes një postimi në instagram, ndërsa prindërit e tij, ishin të ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News24.

Ajo ka shpërndarë foto për ndjekësit e saj në facebook, të prindërve të Arkimed Lushajt  ndërsa shkruan “ Ju dua Shumë”

  • foto galeri
  • foto galeri

Edhe më herët e fejuara e tij shprehu mbështetje për Arkimend Lushajn, ndërsa postoi foto në instragram ku fokusohej unaza e fejesës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb