Ish banori i BBV, Meridian Ramcaj gjatë një intervistë për “Fitstation” me Çenkuela Hasa, ku ndër të tjera ka komentuar prishjen e miqësisë së Ilir Shaqirit dhe këngëtarit Sabian, duke ironizuar këtë të fundit.

“Isha në dasmën e Ilirit, me Ilirin jam sonte për darkë”, u shpreh Meridiani.

Moderatorja: A ke ndonjë koment pse mungoi Sabiani në dasmën e Ilirit?

Meridian Ramcaj: Çfarëdo të ndodhte unë vëllait do i shkoja në dasmë, nuk e di çfarë gjë e keqe ka qenë, por prapë vëllait do i shkoja në dasmë.

Moderatorja: Po deklaratat e Tan Bramës që Iliri i bie telefonit kur ka nevojë?

Meridian Ramcaj: Ç’e do Tani Ilirin, ka 4.5 milionë ndjekës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: