RRËSHEN

Kryetari i PD-së Lulzim Basha është prritur me entuziazëm të madh nga qytetarët e Rrëshenit në Mitrditë.

Qytetarë të shumtë kanë pritur Bashën, nën thirrjet e vazhdueshme “Bashkë për ndryshim”.

Qytetarët kanë thirrur në korr “Fitore”, ndërsa nuk kanë munguar edhe flamujt e Shqipërisë dhe të PD-së.

Basha në fjalën e tij theksoi se mirditorët kanë dëshmuar se janë trima ndër vite e shekuj dhe se ata me votën e tyre, do të bëjnë të mundur ndryshimin e gjendjes në vend.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb