KORÇË- Dhjetra automjete janë bllokuar në pikën Kufitare të Qafë Thanës. Shkak janë bërë problemet në sistem, gjë që ka sjellë radhë të gjatë mjetesh.

Kjo nuk është hera e parë që automjetet bllokohen në pika kufitare për shkak të sistemit.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: