Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video ku i bën qytetarëve thirrje të votojnë atë për të sjellë ndryshimin.

Në video thuhet se Shqipëria në 8 vitet e fundit s’ka hedhur asnjë hap para drejt integrimit në BE, dhe problemi është Rama.

Sipas Bashës, Rama s’mund të sjellë ndryshim, por vetëm PD mund ta bëjë këtë gjë.

 

 

STATUSI NGA LULZIM BASHA

Shqipëria mezi pret ndryshimin.

Njeriu që dështoi në 8 vite qeverisjeje nuk mund të sjellë ndryshim.

Vetem ne do ta sjellim atë!

Voto NR 9!

Voto Partinë Demokratike, Aleanca për Ndryshim!

#SHQIPERIAFITON

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: