TIRANE

Prof. Dhimitër Kraja i është përgjigjur thirrjes së Ministrisë së Shëndetësisë në luftën ndaj COVID 19. Lajmin e ka bërë të ditur Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një postimi në facebook.

“Prof. Dhimitër Kraja ka një jetë që shërben në spitalin Infektiv. Dr. Luli, siç e thërrasin të gjithë, pas 48 vitesh punë, është përgjigjur i pari thirrjes për t’u kthyer në shërbim, për të ndihmuar stafin e palodhur të Infektivit në këto ditë të vështira #RESPEKT🙏🏼”- shkruan Manastirliu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb