TIRANË

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka postuar në instagram një video teksa diskuton për programin politik të partisë që ajo drejton për zgjedhjet e 25 prillit.

‘Diskutim për programin e LSI që e kthen Shqipërinë në shtëpi me punë, kosto të ulët jetese dhe arsim cilësor’, – shkruan Kryemadhi në video.

Teksa shihet që po diskuton me ish-ministrin Edmond Haxhinasto dhe nënkryetarin e kësaj force politike, Petrit Vasili.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb