TIRANË- Këshilltarët e Partisë Demokratike janë kundër projektit të parkimeve. Ata janë takuar sot me banorët e njësisë numër 8 në kryeqytet, të cilët i kanë shprehur këshilltarëve shqetësimin për parkim të kufizuar në lagje dhe se nuk dinë se sa vende parkimi do kenë.

Në mbështetje të qytetarëve, edhe këshilltarët e PD-së thanë se nga bashkia nuk ka një studim për këtë projekt.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: