DIBËR

Protesta e opozitës po zhvillohet në këto momente edhe në qarkun e Dibrës, ku shumë anëtarë, qytetarë dhe simpatizantë kanë bllokuar rrugët, ndërsa vijojnë të djegin goma mjetesh.

Ata bëjnë thirrje “Rama Ik”. Bllokimi i rrugëve kryesore nga opozita e bashkuar po ndodh aktualisht në të gjithë Shqipërinë.

Përfaqësuesit e opozitës janë shpërndarë nga veriu në jug dhe po qëndrojnë në krah të qytetarëve duke kërkuar largimin e kryeministrit, Edi Rama.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: