TIRANË- Përveç policisë, pranë Kryeministrisë janë vendosur edhe Forcat Speciale. Ata janë fshehur pas pemëve të Kryeministrisë, të gatshëm të ndërhyjnë në rast se tensionohet situata në protestën e opozitës.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: