Deputeti Gazment Bardhi i pyetur nëse do të marrë pjesë në protestës e thirrur nga Sali Berisha më 7 korrik, është përgjigjur me ironi duke thënë se nuk është krah “non-gratave’ por vetëm krah qytetarëve.

“Gjithmonë krah qytetarëve dhe jo non-gratave”, pohoi ai.

Më tej tha se gjithmonë ka arsye për të protestuar, por duke deklaruar se këtë protestë nuk do të jetë pjesë.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: