Dega e Partisë Demokratike në Korçë kërkon të orgnaizojë simpatizantë për të mbështetur protestën e Teatrit në Tiranë.

BalkanWeb mëson se ka tentativa organizimi por problemi është tek kontrollet nga Policia dhe leja.

Ndërkohë në qarkun e Korçës dhe jo vetëm, por dhe atë të Elbasanit ka postblloqe kontrolli policie në çdo pikë kryesore të qarkut.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb