TIRANË

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla deklaron se Sa kohë Sali Berisha të drejtojë PD, kjo parti do të ketë vizion rremujen, program vandalizmin dhe ekip katrahuren!

Përmes një postimi në rrjetin social facebook numri dy i PS Balla i bën thirrje Lulzim Bashës të dalë dhe distancohet nga dhuna.

Postimi i plotë:

Sa kohë Sali Berisha të drejtojë PD, kjo parti do të ketë vizion rremujën, program vandalizmin dhe ekip katrahuren! Lulezim Basha ku je futur? Dil dhe distancohu nga dhuna apo s’e ben dot, s’ke faj!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb