Pamjet që shihni vijnë nga protesta para Kryeministrisë e nxënësve të shkollës ‘Mehmet Akif’, që u mbyll me vendim qeverie.

Gazetari Osman Stafa ka siguruar për BalkanWeb video ku shihet simboli që kanë bërë protestueset kundër vendimit të qeverisë, duke kërkuar anulimin dhe tërheqjen nga mbyllja e shkollës.

Në pamje shihet se nxënëset kanë krijuar fjalën ‘Anulo’, duke i bërë kështu thirrje qeverisë për t’u tërhequr nga vendimi.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb