TIRANË

Një efektiv i policisë është marrë për krahu nga kolegët e tij pasi është plagosur gjatë përplasjeve me turmën e protestuesve. Protestuesit kanë tentuar të çajnë për të dytën herë gardhin e policisë dhe të hynin në oborrin e parlamenti por nuk janë lejuar nga policia. Minuta tensioni, shoqëruar me përplasje dhe shtyrje mes protestuesve dhe oficerëve të policisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb