Prurjet e shumta të lumit Fan dhe Mat dëmtuan dhe më shume urën e Zogut.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se struktura e urës pësoi dëmtime jo vetëm në këmbët e saj, por edhe në pjesën e harqeve.

Kujtojmë se pak ditë më parë reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar përmbytje në tokat bujqësore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: