TIRANË – Grupi parlamentar i PS_së ka vendosur sot të mos e heqë, por ta reduktojë nga 50% në 30%, akcizën për pijen energjike.


Mbledhja e grupit u zhvillua pas debateve të brendshme të deputetëve për këtë akcizë, vendosur në projekt-buxhetin e vitit 2015.


ar.sh/BalkanWeb


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb