TIRANE

Kryeministri dhe kryetari i PS, Edi Rama ka mbledhur kryesinë e Partisë Socialiste në oren 9 ditën e sotme.

Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se në mbledhjen që zgjati rreth 1 orë u diskutua mbi çështje organizative të PS në funksion të zgjedhjeve lokale të 30 qershorit.

Kjo eshte mbledhja e pare e kryesise per kete vit. U diskutua dhe mbi situaten aktuale politike pas perplasjeve kryeministri-presidence mbi çështjen e ministrit te Jashtëm.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(e.f/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: