SELENICË

Maxhoranca vijon punën për fushatën elektorale të 30 qershorit. Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin dhe njëherësh zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka zbritur në terren për t’u takuar me qytetarët e Selenicës, ndërsa shoqërohej nga kandidati i Kolonjës, Erion Isai.

Me një shënim në “Facebook”, Spiropali thekson se besimi i qytetarëve do të kthehet pas përmes punës.

“?SELENICË- Nga takimet ?➡? bashkë me Erionin, mësuam shumë nga urtësia e banorëve të kësaj zone. ? Besimin e dhënë do t’ua kthejmë pas vetëm me #punë.#PS ? #30”-shkruan ajo, ndërsa publokon foto nga momenti i takimit me banorët e zonës.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: