Socialistët vijojnë të bëjnë ndryshime në radhët e drejtorive, në prag të fushatës elektorale.

Gazetari Senad Nikshiqi raporton për “BalkanWeb” se së fundit Partia Socialiste ka bërë një ndrysim në Kadastrën e Shkodrës.

Përkatësisht është rikthyer në krye të këtij institucioni Genc Berhani, duke zëvendësuar Ilir Dibrën. Ndërkohë, pritet që ditët e ardhshme të ketë të tjera lëvizje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb