Me sfondet e tij dramatike, rrezet e diellit gjatë gjithë vitit, perëndimet e diellit spektakolare, hotelet dhe vendpushimet e klasit botëror, Dubai bën për një arratisje të shkëlqyeshme romantike.

Dhe me shumë opsione për ngrënie në natyrë dhe vendpushime të izoluara, ju mund të udhëtoni me qetësi.

D1

Pra, pse të mos drejtohemi në një muaj mjalti qiellor ose të festojmë një përvjetor të mahnitshëm? Cilado qoftë rasti, në Dubai jeni i sigurt për të krijuar kujtimet e një jete.

Asgjë nuk është më romantike sesa një festë e mbushur me përvoja dhe pamje të veçanta, të gjitha të lara në një diell të lavdishëm. Dilni në hapësirat e hapura për një aventurë të shkretëtirës me Platinum Heritage dhe provoni dorën tuaj në drejtimin e buggy tuaj nëpër duna.

D2

Gëzoni hapësirë ​​dhe ajër të pastër në turneun e vetëm të veturave me makinë në Dubai, duke thithur pamjet e Burj Al Arab dhe Palm Jumeirah – dhe madje edhe ndërtesën më të lartë në botë, Burj Khalifa, në distancë – nga uji me Hero Dubai OdySea.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb