Një sherr mes të rinjve ka ndodhur në Kombinat, ku gjithçka duket se ka nisur nga një parakalim.

Të rinjtë janë konfliktuar në rrugë, por me ndërhyrjen e policisë konflikti është shuar.

Pranë spitalit të Traumës ku po dërgohej një prej të lënduarve, janë ndjekur nga agresorët dhe janë dhunuar barbarisht.

Burime për BalkanWeb njoftojnë se personat e dhunuar janë identifikuar si shtetasit Alvaro Doci dhe Gjergji Shaga.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: