PSG po përgatitet për ndryshime të mëdha në verë. Parisienët synojnë që të ulin në pankinë një trajner ekspert si Zidane. Në rast se Zidane firmos me kampionët e Francës, atëherë edhe objektivat e merkatos dihen. Sipas asaj që shkruan Marca, PSG do ketë si objektiv merkatoje Ousmane Dembele.

Dembele ka kaluar një peridhë me ule-ngritje te Barcelona, shpeshherë është përfolur për një largim nga Camp Nou por nuk ka ndodhur diçka e tillë. Se si do shkojnë gjërat, mbetet të shihet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: