FRANCA

PSG nuk po arrin dot të zhbllokojë problemin e sulmit. Edhe pse ka shpenzuar miliardat, sërish golat i vijnë nga prapa.

Ndaj Metz, parizienët siguruan fitoren vetëm në minutën e fundit.

Hakimi ishte ‘heroi’ i sfidës me dy golat e vetëm. Pavarësisht këtyre problemeve, PSG ka vendosur dominimin në Ligue 1 me 21 pikë, 7 më shumë se Marseja e vendit të dytë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb