Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka folur për publikimin e tezës së provimit të anglishtes.

Ministrja Kushi ka theksuar se procesi ka vijuar normalisht dhe se nuk është cënuar.

“Detaj që nuk e cenon procesin”, ka thënë Kushi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb