Anija e marinës luftarake të Singaporit ka gjetur mbetjet e aeroplanit AirAsia, i cili u rrëzua në det dhe ku gjeten vdekjen të gjithë 162 pasagjerët dhe ekuipazhi.

Ministri i Mbrojtjes së Singaporit, Ng Eng Hen ka informuar nëpërmjet profilit të tij në Facebook dhe ka botuar edhe fotografi, të cilat janë bërë gjatë hetimeve nënujore. (er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: