Arilena Ara ka publikuar versionin përfundimtar të këngës përfaqësuese në Eurovizion.

Pak më parë, është lançuar në Youtube ‘Fall FromThe Sky’, e cila ka marrë shumë komente pozitive, kryesisht nga ndjekës të huaj të Eurosong.

Kënga e punuar në gjuhën angleze do të ngjitet në skenë në gjysmën e dytë të natës së dytë gjysmëfinale, në Rotterdam.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb