TIRANE

Reperi i njohur nga Gjilani, Fero prej disa javësh është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, modelja Arbenita Ismajli, mirëpritën një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Nina.

Feronit Shabani (emri i vërtetë) ka publikuar së fundmi një imazh pranë të bijës, duke e cilësuar si dhuratën më shtrenjtë që ka marr ndonjëherë.

“Vajza ime është një nga dhuratat më të mëdha që kam marrë ndonjëherë”, ka shkruar ai. Edhe Arbenita ditën e djeshme bëri një reagim duke thënë se akoma nuk po mund ta besojë që është bërë nënë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: