Një pjesë e Tiranës do të mbetet ditën e nesërme pa energji elektrike.

OSHEE njofton qytetarët e zonës “Siri Kodra” se do iu shkëputet energjia nga ora 09:00-1500, për shkak të remontit të parashikuar në një nga fiderat e kabinës.

Njoftimi i plotë:

Për shkak të remontit të parashikuar në një nga fiderat e kabinës “Siri Kodra 7”, në datën 17 korrik gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

Pjesërisht rruga “Siri Kodra”, rruga “Besa”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb