OSHEE njofton se ditën e nesërme, datë 13 shtator, nga ora 10:00 deri në 13:00 do të stakohet energjia elektrike në disa zona të Tiranës.

Ato janë: Shkallë, Darshë, Qafë Mollë, Shupal, Selitë e Malit, Zall Dajt, Shën Gjergj, Verri, Zall Bastar, Murrize, Vilëz, Zgurë, Shënmeri, Dom, Fag, Derje, zona e stacionit të Trenit Vorë, Marikaj, Zona Vore – Marikaj

Njoftimi i OSHEE:

Pershendetje/Njoftim për abonentët #Tiranë
Stakim, 13 shtator

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 13 shtator do të kryhen punime në NST Qafë Mollë dhe NST Vorë gjatë intervalit kohor 10:00-13:00. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

Shkallë, Darshë, Qafë Mollë, Shupal, Selitë e Malit, Zall Dajt, ShënGjergj, Verri, Zall Bastar, Murrize, Vilëz, Zgurë, Shënmeri, Dom, Fag, Derje, zona e stacionit të Trenit Vorë, Marikaj, Zona Vore – Marikaj

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb