Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë në disa zona në Tiranë.

Përmes njoftimit për shtyp bëhet e ditur se në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, nga ora 09:00 deri në15:00 do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë.

Kështu pa drita në këtë interval kohor do të jenë këto zona; Pjesërisht “Rruga e Dibrës”, “Rruga e Barrikadave”, rruga “Zenel Baboci” rruga “Abdulla Keta”, Kashar, Yrshek, “Mine Peza”, “Rruga Fortuzi”
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb