TIRANË

Disa zona në kryeqytet do të mbesin nesër pa energji elektrike për disa orë rresht. OSHEE njofton se ndërprerja e energjisë vjen si pasojë e investimeve që po kryhen në disa kabina elektrike.

Siç thekson OSHEE-ja, në disa zona ndërprerja e energjisë elektrike do të zgjasë nga 3-7 orë.

Njoftimi i OSHEE-së:

? Njoftim për abonentët Tiranë

Si pasojë e investimit në kabina, në datën 5 qershor, do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë

? 09:00-16:00/rruga “Gjergj Legisi”,   rruga “Besim Fagu”  pranë rrugës “5 Maji”✅

? 11:00-14:00/rruga “Gjon Kastrioti”, rruga “Lord Bajron”✅

? 09:00-15:00/rruga “Thoma Filipeu”, rruga “Idriz Dollaku”, rruga “Arkitekt Sinani”, rruga “Mihal Grameno”,  rruga “Todi SHkurti”✅

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: