TIRANË

Punimet që po kryhen në Unazën e Re në Tiranë kanë shkaktuar radhë të gjata trafiku. Kjo për shkak se po punohet për ngushtimin e korsive.

Problematike për momentin dhe aksi që ka shkaktuar radhë të gjata trafiku është sensi i lëvizjes, nga zona e Astirit në drejtim të Pallatit me Shigjeta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: