DURRËS

Një punonjës i Shërbimit Epidemiologjik në Drejtorinë e Shëndetit Publik në Durrës ka rezultuar pozitiv me COVID-19 duke detyruar autoritetet të mbyllin institucionin.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për BalkanWeb se administrata e këtij sektori është karantinuar e gjitha dhe institucioni është jashtë shërbimit.

Atyre u është marrë tamponi nga ISHP teksa priten rezultatet e tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb