E rëndë është ngjarja e raportuar në Greqi. Një 45-vjeçare me inicialet F.F.., e cila kujdesej për një të moshuar, e ka mbytur këtë të fundit. Vrasja e të moshuarës e cila ndodhej në shtrat, nga punonjësja e saj ka tronditur vendin.

“Eja se e mbyta”, mësohet ti ketë thënë 45-vjeçarja policisë,.

Autoritetet kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë gjetur të moshuarën të shtrirë dhe 45-vjeçaren në vendin e ngjarjes të cilën e kanë arrestuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb