E përjavshmja Chi ka publikuar, në numrin që do të dalë në mërkurën në 7 korrik, pamjet ekskluzive të pushimeve në Toscana të Richard Gere.

Aktori amerikan është në shoqërinë e bashkëshortes së tij të tretë, Alejandra Silva, 39 vjeç dhe të djalit të vogël Alexander, i lindur në shkurt, dhe të djalit Homer, 19 vjeç që e ka nga martesa me ish bond girl-in Carey Lowell.

Në foto shfaqet Gere që i kushtohet familjes dhe fizikut të tij, pak ditë nga 70 vjetori i ditëlindjes. Një trajner personal e ndjek teksa ai stërvitet.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb