TIRANE – Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre. Çifti i njohur e nisën nisën udhëtimin e tyre me Kubën, më pas vazhduan në Miami, ku qëndruan disa ditë e tani ndodhen në parajsën tropikale të Bahamas. Këtë na e kanë treguar me anë të disa fotove dhe videove në Instagram.

Me t’u zgjuar në mëngjes Marina ka filmuar veten nga shtrati i hotelit. Moderatorja shfaqet e shtrirë e më pas na tregon dhe pamjen mahnitëse që i ofrohet nga dhoma. “Mirëmëngjesi”, është mbishkrimi që i ka lënë Marina videos së postuar në Instastory.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb