Pushime vetëm për Camilla Parker Boëles, e cila është fotografuar nga e përjavshmja ‘Chi’, teksa kalon disa ditë relaksuese në Sardenja, pa princin Charles.

  • foto galeri
  • foto galeri


Dukesha e Cornovaglias ka kaluar katër ditë në një yaht, ndërsa dy ditë të tjera i ka kaluar në Capo d’Orso dhe ishullin e Caprera.


Revista ka publikuar edhe dy foto të Camillas, ku shfaqet me rrobe banjo trupore jeshile, në kuvertën e një yahti.


(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb