SHBA

Për ish-presidentin e SHBA-së Barack Obama ky vit ka nisur mjaft i qetë. Edhe pse u zhvendos që para Krishtlindjeve në HaWaii, Obama vijon të shijojë mrekullitë e atij vendi, duke mos i ndalur pushimet.

Ai u fotografua duke bërë sërf. Familja Obama u zhvendos me një aeroplan privat në Haëaii më 16 dhjetor, në vendlindjen e tij. Më herët, ai është para edhe duke luajtur golf.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: