TIRANE

Dy moderatoret bukuroshe Luana dhe Marina Vjollca kanë treguar pak ditë më parë se këtë periudhë kanë zgjedhur të pushojnë me familjen e tyre në alpet e Austrisë. Ato kanë publikuar herë pas here momente të ndryshme gjatë këtyre ditëve nën shoqërinë e njëra tjetrës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Por këto nuk ishin pushimet e vetme të familjes Vjollca. Pas alpeve me borë ato zgjodhën një tjetër destinacion. Duke ndryshuar totalisht vendin dhe motin, Luana ka publikuar një video në ‘Instagram’, ku tregon se tani ndodhen pranë detit për të shijuar vendet përrallore.

Moderatorja, sapo ka mbërritur në rërën e bardhë, ujin e kristaltë dhe shtëpizat karakteristike, ka nisur postimet dhe videot në Instagram. “Nga bora në det” shkruan Luana pas një videoje përshëndetëse nga vendi ekzotik ku ajo do të kalojë edhe disa ditë të tjera.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb