Ermal Fejzullahu po kalon pushimet në një jaht luksoz .

  • foto galeri
  • foto galeri

Bashkë me të ndodhen në pushime edhe persona të tjerë, bazuar në storyt në Instagram.

Një nga ta është biznesmeni shqiptar, Sheikh Amarildo.

Amarildo dhe Ermali po shijojnë momentet e bukura në shoqerine e njeri-tjetrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb