SARANDE- Numri i turistëve të huaj që zgjedhin të pushojnë disa ditë në bregdetin shqiptar ka ardhur gjithnjë në rritje. Por ajo që ka rënë në sy këtë sezon veror është prania e turisteve serbe në plazhet e Sarandës. Disa pushuese nga Serbia kanë “çmendur” plazhistët e tjerë që kanë zgjedhur të pushojnë në këtë zonë bregdetare.

Pushueset serbe shfaqen mjaft të lirshme, duke mos hezituar të tregojnë format e tyre, ku në disa foto të publikuara nga pushuesit, ato cilësohen mjaft joshëse.

(b.e/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: