Dua Lipa dhe Anwar Hadid e filluan romancën në qershor të vitit 2019 dhe që atëherë mbajnë të përditësuar fansat në rrjete sociale, me foto dhe video të shumta.

Dita e djeshme ishte e veçantë për dyshen simpatike, pasi festuan Dita e të Dashuruarve, ku nuk i kursyen dhe puthjet ndaj njëri-tjetrit.

Po ashtu 25-vjeçarja është fotografuar dhe gjatë ditë së sotme me Anwar, ku ishin të pranishëm në një darkë miqsh në Los Angeles.

Ajo që bie në sy ishte kujdesi që Anwar dhe Dua i kishin bërë veshjes e tyre, ku dominonte e zeza.

Në fotot e publikuara shihet qartë se dyshja është shumë e lutur në krahët e njëri-tjetrit dhe kjo pasqyrohet nga afrimiteti që tregojnë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb