Në shtëpinë e ‘BBV’, sot banoret janë gëzuar ku në ambientin e tyre kanë vendosur pemën e vitit të ri.

Trixi u kujdes që të shkoj tek Donaldi e ta zgjoj nga gjumi duke e ledhatuar e përqafuar.

“Sot do e rregullojmë pemën”, i tha ajo, teksa nuk ndalet së shtrënguari atë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb