Presidenti rus, Vladimir Putin ka festuar këtë të enjte 69 vjetorin e lindjes.

Zakonisht jemi mësuar që këtë ditë, Putin ta kalojë në punë ose në shoqërinë e familjes, por ndodh edhe që të zhvillojë dhe aktivitete argëtuese.

Më poshtë mund të shihni disa momente se si Putin ka kaluar ditëlindjen, në të dyja rastet, si president dhe kryeministër.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb