Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë një tjetër thirrje për përdorimin e maskës kundër Covid-19 në vende të mbyllura.

Teksa shpërndan mesazhin e profesorit të njohur, Manastirliu shkruan:

????#COVID19

???? Vendose maskën???????? Në çdo ambient të mbyllur dhe kudo ku nuk e ruan dot distancën!

#RuajVeten #RuajTëTjerët

#Bashkë kundër ????#COVID19????

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb